אודותינו

הרצון שלנו הוא להביא לעם ישראל את הבשורה אודות ישוע, בן האלוהים, משיח ישראל על ידי הוצאת ספרים, הפצת ספרות ולימוד התנ”ך

מי אנחנו

אנו ישראלים שקיבלו את ישוע, משיח ישראל, כמושיעם האישי ואדונם. אנשי מקצוע ואנשי עסקים המחויבים להעיד לעמיתינו היהודים במהלך ההליכה היומיומית שלנו עם האדון.

מה מטרתנו

הרצון שלנו הוא להביא לעם ישראל את הבשורה אודות ישוע, בן האלוהים, משיח ישראל על ידי הוצאת ספרים, הפצת ספרות ולימוד התנ”ך

לימוד הכתובים

מאז סוף 1959, קרן אחוה משיחית מקיימת סמינרים וכנסים בסופי שבוע, כעשר פעמים בשנה, לצורך לימוד דבר ה’. בין המשתתפים חברים בקהילות רבות וקבוצות מאמינים מכל רחבי ישראל. מאפיין חשוב במפגשים אלה הוא אחוותם הטובה של מאמינים יהודים וערבים. האל השתמש בכנסים אלו כדי להביא לישועה של ישראלים, צמיחה רוחנית, מגעים מתמשכים וחברויות המגשרות על הבדלים דתיים.

ספרות משיחית

אנו מפיקים ומפיצים ספרים (למעלה מ -350 כותרים עד כה) לבישור הבשורה ולימוד המקלים על צמיחה רוחנית. שפת ההוצאה לאור העיקרית שלנו היא עברית, אך מאז שהתחילה העלייה הגדולה מברית המועצות לשעבר, מגוון הכותרות הרוסיות מתרחב כל הזמן כדי לענות על הצורך. בשנים האחרונות התחלנו להפיק גם ספרים באמהרית וערבית.

אבני חן מן האפר

בנוסף לפרסום כמה ספרים בני זמננו על ישראל והמשיח באנגלית, התחלנו בפרויקט של פרסום מחדש של יצירותיהם הנצחיות של היהודים המשיחיים, כמו גם מחברים נוצרים של המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20, שהיו להם תובנות עמוקות לגבי אמיתות מקראיות, במידה שנמצאת רק לעתים רחוקות בימינו.

אנו מאמינים כי “אבני החן” הללו צריכות להיות זמינות שוב, כך שתלמידיו של ישוע יכולים להעשיר מהם.

"כיום יותר מתמיד, יש צורך בהוראת תנ"ך מוצקה בקהילות ברחבי העולם. המאמינים צריכים להיות מודעים למרכזיותם של אנשי הברית של אלוהים בתוכניתו להווה ולעתיד. "
הפצה חינם
כל הכנסה מהמכירות במדור האנגלית שלנו משמשת לתמיכה בהפצה חופשית של תנ"ך וספרות משיחית בישראל.
1
כותרים בעברית
1
כותרים ברוסית
1
כותרים באנגלית
1
כותרים בשפות אחרות